Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI BİNADA OLMAK

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sonsof
Rüyamda üç defadır aynı yeri görüyorum ilk gorugumda karanlık bi tarihi binanın önündeyim kapının önündeyim içerisi kötü bi yer kötü şeyler yaptıklarını biliyorum ve girmiyorum. ikinci defa gördüğümde içerde olarak görüyorum kendimi kötü insanların arasındayım duvarların arkasında saklanıyorum buluyolar beni sanki ruhumu satmamı istiyorlar gibi bir şey en son geçen gördüğümde yine orda oluyorum ama o binaya gün ışığı vuruyo bende tanımadığım insanların fotoğraflarına bakıyorum elimde çerçeveleri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ortak bilinçte bir yere çekiliyorsunuz. Size bir şey anlatmak ya da göstermek istiyor olmalılar. Yaşayan ve yaşamış olan tüm insanların bilinçlerinin toplandığı ortak bir alan var. Jung, buna ortak bilinç diyor. Biz uyku esnasında bu alana bağlanıyoruz ve bilgi alıyoruz. Bazen bu alandan direk bize gelen bazı uyarılar olabiliyor. O zamanlarda, sizin de gördüğünüz gibi aynı yere gider dururuz. Rüyanızın başka bir anlamı da olabilir. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait kayıtlara ulaşabiliriz. Aslında bir bakıma bu kayıtlar da ortak bilincin kütüphanesindedir. Anılar genelde yaşamın son anlarına ait oluyorlar. Bir yaşamınızda, büyük bir travma ile o binada ölmüş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA