Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ ALDATILMAK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Prenses83
Rüyamda caddede sevgilim önümde bir kızla beraber kol kola yürüyordu. Ben bişey demiyordum onları görünce bir mağazaya giriyorum vakit geçirip dışarı çıkıyorum. Eski sevgilim beni kapıda bekliyor. Onunla beraber bir yere gidicekmişiz beni almaya gelmiş ama üzgün ve durgundu. Bende onunla ilgilenmeye çalışıyodum. Daha sonra beraber gidiyoduk. Sürekli sevgilimi rüyamda başka kızlarla görüyorum bunun nedeni ne olabilir? Eski sevgilimi görmemin nasıl bir anlamı vardır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar ve ayrıca aldatıldığınızda da bunu, bu şekilde açıkça görmezsiniz. Bu rüyalar haberci değil. Sizin aldatılma korkusu yaşadığınızı düşünüyorum ben. Daha önce başınızdan böyle bir hadise geçti ise erkeklere karşı güveninizi yitirmişsinizdir. Ya da şu andaki sevgilinize çok güvenmiyorsunuz ve içten içe onun sizi kandırabileceğinden endişe ediyorsunuz. Bu arada eski sevgilinizle olan ilişkinize bu endişeleri yaşamamış olmalısınız. O nedenle yenisi yerine eskisi ile birlikte gidiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA