Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SULARI SÜPÜRMEK

01.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve455
Rüyamda bir okul bahçesindeyim. yağmur yağıyor. eski erkek arkadaşım bir öğrenciyle çikolata yolladı bana. bende sevindim benimle barışmak istiyor diye düşündüm. o ara yağmur çok yağmaya başladı. öğrenciler çıkacak dedim elime bir süpürge aldım biriken yağmur sularını süpürüyorum. süpürdükçe üstüme daha çok su gelmeye başladı. başa çıkamadım. gerçek hayatta öğretmenim yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Suları süpürmek.. Sıkıntılı bir süreç geçirmişsiniz ya da yakında böyle bir durum olacak. Rüyanız, sizin için çalışan insanlara çok güvenmeyin diyor size. Mesela bir avukattan destek alıyorsanız, bir sorun karşısında yetersiz kalabilir. Ancak bu sıkıntılar sadece işinizle ya da maddi yaşamınızla ilgili, özel yaşamınızda mutluluk verici gelişmeler söz konusu. Yeni bir aşk sizi mutlu edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA