Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞÜKÜR İÇİNDE OLMAK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen samerz
Merhabalarrüyamda evime alt Komşum gelmiş eşimde evde muhabbet ediyoruz bir de bakıyorum ki eşimin babaanneside gelmiş. Dışarı çıkıyorum marketten birşeyler almak için.yolu bulamıyor gibi oluyorum ve sonra buluyorum bu esnada sakat bir adam görüyorum.nur yüzlü biri allahıma şükrediyorum sağlam olduğum için.eve döndüğümde kapının üst tarafının kırık olduğunu görüyorum yerine oturtmaya çalışıyorum sonra utanıyorumbu rüyayı ikindi gibi gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı kararsızlıklarınız var. Bazen de kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Belki de eşinizle ya da eşinizin ailesi ile ilgili sorunlar vardır. Öyle ya da böyle yaşadığınız hayata şükrediyor ruhunuz. Belki de geçmiş yaşamlarınızda çok ağır şeyler yaşadınız, ruhunuz hissediyor ama siz bunları bilmiyorsunuz. Gerçekten de durumunuza şükretmeniz lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA