Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SU İÇMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mehmetonbasi
Merhaba 7 aylık evliyim rüyamda bebeğimiz oluyor yakınlarımızdan halam ve cocukları var herkez gülüyor eyleniyor sonra ben bakıyorum bebeğin burnu ters duruyor dile getiriyorum ancak evet deyip gülerek eylenmeye devam ediyorlar daha sonra hastane gibi yerin karşısından su alıyorum kış mevisimi olmasına rağmen rüyamda suyu kafamdan aşağı döküp içiyorum içim yanıyor diyorum eşimle yürümeye başlıyoruz evimizin tersi yönündeki teyzelerine gidiyoruz yürüyerek köpeklerin arasından geçerek.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinci rüyanız bir bilinçaltı rüyası, sanırım bebek istemiyorsunuz ya da bebeğin hayatınıza getireceği eksilerle ilgili endişeleriniz var. Başkalarına hoş gelecek ama sıkıntısını siz çekeceksiniz diye düşünüyor olabilirsiniz. İkinci rüyanız çok ihtiyaç duyduğunuz bir şeye mesela paraya kavuşacağınızın işaretini taşıyor. Bu kısmet sizin hayatınızın akışını değiştirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA