Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞÖVALYE GÖRMEK

09.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Bir kabilede ic savaş var.Sonra tepelerin arasnda sovalye var,demir kiyafetlern icersinde yardım istiyom ondan telefondan yerimi ogrenince Elindeki mizragi firlatiyor,mizragin saplandgi yerden once bir kurt sonra sirtlanlr cikiyor topraktan,kabileye dogru harket ediyrlr ama henuz gelebilms degiller.ben kabile içerisinde ama disardaym.disarisi bu sefer karli ve ben karlarin arasinda yuruyom.ayagima su giriyor ama rahatsz olmuym bir barakann icine korundugumz odann icine iki kisinn yanina gidiyom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakınınızda bulunan bir ekibe ya da sizin ailenize ait iç çekişmelere tanık olacaksınız. Kendinizi bu grubun dışında hissedeceksiniz çünkü onlar gibi düşünmüyor, orta nokta bulmaya çalışıyorsunuz. Eskiden beri hayran olduğunuz cesur bir erkek duruma el koymaya çalışacak ama girişimleri düşmanlıkları azdıracak gibi görünüyor. Siz bu savaşın içinde kendinizi yalnız hissedeceksiniz; neyse ki zarar görmeyeceksiniz, buna şükredin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA