Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SOLUCAN GÖRMEK

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Diloş
Rüyamda ofisteyim oda arkadaşımla beraber ama eşyalar biraz farklı .iki sandalye arasına birşeyler atıyorum.O arada kocam geliyor,üzerinde lavcivert pantolon dizlerinden aşağıya yapışmış bir sürü solucan.Bu ne hal diyorum oda evden geliyorum diyor eyvah evedemi bulaştırdın bunlardan diyorum.O arada sandalyenin arasından bir büyük ördek arkasında onun bir küçüğü sonra en küçük bir ördek beliriyor yalpalayarak yürüyor.Ben diyorum bunlarda ne yere bakıyorum iri üzeri yemyeşil başı sarı bir tırtıl
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir geçiş dönemindesiniz ama eşinizin bazı sorunları nedeniyle, dedikodulardan çok rahatsız olabilirsiniz. Onun özel yaşamı ya da iş yaşamında önüne geçemediği sıkıntılar olacak. Neyse ki sizin işinizde havadan gelen kısmetler, kariyerin yükselmesi, ekstra kazançlar söz konusu. Ayrıca beklediğinizde çok da mutlu olacağınız başka gelişmeler de olacak. Şimdilik evdeki sorunlara odaklanmayın, işiniz sizi ihya edecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA