Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SOHBET ETMEK

08.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sıkılmış
Uzaktan uzağa görüştüğüm bir erkek var.Aşırı bir iletişimimiz yok.rüyamda peşimden geliyordu.ben bir bara gittim kırmızı şarap içtim.geldi karşıma oturdu am aldırış etmedim.sonra bir yoldaydım.bir mekana girdim o da oradaydı.kasket takmıştı.elimden tuttu bana iltifatlar etti ama ben şakaya vurdum.ayrıldık.yine bir yerde karşılaştık ve beni kolumdan tuttu götürdü.bir türlü yalnız kalamadık dedi.bir sokakta oturduk ve sohbet etmeye başladık.belimden sarıldı ben de yanağından öptüm.uyandım.normalde pek de umurumda olan biri değildir aslında ama bir ara hoşlanmıştım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya herhangi bir mesaj içermiyor. Bu kişi ile aranızda bir ilişki yaşanmamış olabilir ama belki de rüyada size söylediklerini duymak istediniz bu ilişkinin başlaması için.Bir ara hoşlanmış da olsanız ara sıra aklınıza geldiği için bu bilinçaltı rüyasını görmüşsünüz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA