Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SOĞANI ELİNDE TUTMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fenerli
9ayönce babamı kaybettim. Babamı görüyorum mahallede 150 metre kadar uzak Bi yerde boyu uzamış saçları simsiyah yani gençleşmiş gibi bana bakıyor. O esnada annem aklıma geliyor ve komşumuzla konuşuyoruz annem kalabalık bir yerde İstiklal marşını beklerken sanki Bi tören gecikmiş gibitansiyonu 38 oldu diyor onu hastaneye götürüyorum diyor. Sonra komşumuzun evinde oluyorum mobilyalarının heryerinde Mutfakta bile dantel işlemeler vardı çok güzeldi.hanımının elinde soğanlar vardı. TŞKÜR
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Babanızı yeni kaybetmişsiniz, başınız sağolsun. Onunla ilgili rüyalar için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Ruhların ölüm sonrası yolculukları hakkında bilgili alır ve rüyalarınızı da ona göre değerlendirirsiniz böylece. Annenizle ilgili bölümü, cümlenin düşüklüğü nedeni ile anlayamadım. Ancak eğer annenizin tansiyonu yükseliyorsa bu günlerde sağlığı konusunda dikkatli olun derim. Elinde soğan olan bayan çok büyük bir üzüntü yaşayabilir yakında. Tansiyonu yükselen onlardan biri ise belki de acı, o durumla ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA