Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SOĞAN KESMEK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen betul
Kendimi görüyorum üzerimde siyah elbiseler var, bakışlarım sert, gözlerim ve kaşlarım olduğudan daha siyah ve kaşlarım hafif çatık. Arkamı dönüyorum karanlık bir yerde üst üste iki metal eşya var bakır olabilir. Alttaki vazo ya da ibrik gibi ince uzun üstteki yayvan tepsi gibi. Tepsinin içinde bir kağıda sarılı bir parça sarı tereyağ ve yarım kuru soğan var yarım soğanı alıp sanırım bir bıçakla tekrar kesiyorum, üstteki tepsinin dengesi bozulabilir diye düşünüyorum ama düşmeden uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Soğan kesmek.. Siz güçlü birisiniz. Ve hayat bazen sizi sınıyor ne yazık ki. Aslında belki de sert bakış açınız yüzünden bazen içsel üzüntüler yaşıyorsunuz. Bu rüya bir hastalık haberi ve ona bağlı üzüntüleri sembolize ediyor. Hayatınızın düzenini bozmayacaksınız sıkıntıları içinize atma huyunuz var zaten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA