Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SİYAH GİYMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaşamdolu
Kayınvalidemi siyahkıyafetler içinde benim evde görüyorum.kendi annemde var.kucağında kızim var kendi annemin.esimin yaşlı akrabalarida var.kayınvalidem ve akrabalari otobüs garına gıdıolar annem babamda onları uğurlamaya gara gıdıo.eşim ben ve kızımda uğurlamaya gara giderken yanlış biryere gidiyorz.kizimin ayakkabisinin teki kayboluo.kayinvalidem gitmeden evvel benim evde pembeli mavili süslü tüller içinde çocuk odası hazırlamış bana birsuru pembeli mavili oyuncaklarda var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin ailesinde bazı sıkıntılar ya da yas söz konusu. Bir süreç boyunca bazı dertleri yaşayacaklar. Siz dışarıdasınız ve olaylar sizi etkilemeyecek ya da sizi avutacak sözler söyleyerek üzülmenize engel olacaklar. Ama aslında sorun büyük. İleride sizi de etkileyebilir. Bu nedenle olaylara karşı pasif kalmayın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA