Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞİŞMEK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen onur sıgındere
Merhaba rüyamda ust kök dişim çıkıyor. Elime alıyorum dişi bembeyaz inci gibi pırıl pırıl parlıyor, bu diş çürük degil neden çıktıki diyorum .öyle derken agbimi görüyorum yatagın içinde. her yeri şişmiş öyle bakıyorum.o anda üst dişimin biri daha düşüyor.bakıyorum, tam ortasında siyah birsey,elimle bakıyorum yemek artıgı elimdeki dişte pırıl pırıl parlıyor inci tanesi gibi tesekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağzınızdan güzel sözler dökülüyor. Bu rüya iyi şiir yazmayı temsil edebilir. Ağzınızdan dökülüverenlerin kıymetli olacağının işaretidir. Fal bakan biri için öngörüleri ile popüler olmayı temsil eder. Bir psikolog için telkin konusundaki başarılardır. Abinizin şişmesi sizin bu başarılı durumunuzdan rahatsız olabileceğini haber veriyor. Ona karşı içinizde kötü sözler biriktirmişsiniz gibi geldi bana. Aman dikkat edin de ağzınızdan dökülüvermesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA