Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRTIN KANAMASI

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayka
Merhaba rüyamda böyle bir sürü kadına beyaz gelinlik dikiliyordu. Düğüne davetli her bayan beyaz gelinlik giyecekmiş. asıl gelin ise kocaman kuyruğu olan beyaz bir gelinlik giymiş. sonra tören başladığında gelin sırtında kolyeden dolayı binlerce iğne yarası oluverdi ve gelinin sırtı kanlar içinde kaldı. havada kan damlalarından oluşan bir yağmur vardı. ama herkes halinden memnundu bu normal bir olaymış gibi davranıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sırtın kanaması.. Acılı bir gelin, üzerine pek çok sorumluluk verilmiş ve acı çekeceği önceden belli bir yaşamı kabul etmiş olmalı. Ortak bilince bağlanıp, böyle birinin, sözleşmesini yaparak dünya hayatına başlamasına tanık olmuş olabilirsiniz. Başka bir açıdan, gelinliği ile vefat etmiş birinin ruhunun çektiği sıkıntılara, ara boyuta geçerek tanık olmuş olabilirsiniz. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA