Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİRKE İLE ABDEST ALMAK

27.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyam
Merhaba..Rüyamda bir fotoğrafta gördüm kendimi. Hava açık ve gündüz vaktiydi.Denizin kıyısında oturuyorum. Sırtımı denize dönmüşüm. Arkamda dalga biraz yükselmiş.Üzerimde biraz parlak sarı bir kumaştan bluz var. Normalde kapalı değilim ama başımda sarı yeşil bir eşarp var. Eşarbı sarık gibi bağlamışım. Tepesi yani arkası sarı ön tarafındaki kuşak yeri yeşildi. Birde sirkeyle abdest alıyordum Kahin Hanım. Abdest aldığım yerde namaz kılan insanlar vardı.Bekarım.Değerli yorumlarnz için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hüzünlüsünüz ya da birini, bir şeyi özlüyorsunuz. Bu rüya beklenenin sevgili ya da eş olduğunu haber veriyor olabilir. Mesela murat ettiğiniz sevgiliyi sabırla bekliyor olabilirsiniz. Sirke ile abdest almanız bazı acı eleştirilerle, sözlerle ruhunuzun törpülendiğini haber veriyor. Bazen acılar bize çok önemli dersler verir. Siz de sözlerle kendinizi terbiye edecek olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA