Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞİMŞEK ÇAKMASI

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Samerz
Deniz kıyısnda arkadşlarlyız eşimde var denize giriyrlar daha sonra kaldığmız yere gidyoruz.balkondn arkadşımn eşiyle denize bakrken çok büyük bir şimşek denize düşyor ve dalga evin önüne kadar gelip terlik ayakkabı vs. ne varsa götüryor.deniz çekilince hemen terliklerimi aramya başlyorm. annem beliriyor yanımda.pembe terliğimn tekini buluyorum tekini bulamıyrum.bir şimşek daha denize düşüyor bir bakıyrmki ki dalga uçağı üstmüze getiriyor.annemi kenara çekiyorm yanmzdn geçyr alev almş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şimşek çakması.. Size zararı dokunmayan şimşek para ile ilgili olumlu haberleri, gelişmeleri temsil eder. Zaten denizde meydana gelmesi ve terlik, ayakkabı gibi şeyleri alıp götürmesi, gelişmenin sizin sıkıntılarınıza çare olacağını söylüyor. Bir firma, zarar görebilir ama siz fayda sağlayacaksınız. Endişelenmeyin ve mutlu hayatınızı sakın bozmayın. Sadece bekleyin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA