Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİLAHLI ÇOCUK GÖRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen onni
Bir düğüne gitmek için hazırlık yapiyorum ama makyaji az yapmistim evdekilerine siz gidin ben arkanizdn geliyorum diyorum gozume kalem cekiyorum sonra bakıyorum evde bir erkek cocugu var 8-9 yaslarinda elinde silah bana tutuyor kızıyorum bir ates ediyor ama boş geliyor kaçıyorum diskapidan kacip dışarı kosuyorum arkmdam geliyor karakola geliyorum o anda cocugu tutup sariliyorum ordaki bir kadina sesizce elinde silah var diyorum polis söylüyor oda silahi cocuktan alıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi dünyanızda yaşarken birden gelişecek ve sizi tehdit edecek bir olaya dair haberler alacaksınız. Güçlü birisiniz ve olayları muhakeme gücünüz var. Bu nedenle duruma hakim olacaksınız. Başkalarına tehditkar gelebilecek bu durum sizi zorlamayacak. Aksine olaya sahip çıkacaksınız ve otorite konumundaki kişilerin de yardımı ile zarar görmeden işin içinden sıyrılacaksınız. Bu konudan ailenizin hiç haberi olmayabilir. Belki de konu bir gönül meselesi ile ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA