Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİLAHLI ÇATIŞMA GÖRMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MASAL
18 vites bisikletim daha küçük bir bisikletle değiştirilmiş. Anneme ısrarla 18 vites bisikletimle işe gidebileceğimi söylüyorum. O esnada terör örgütü bir gruptan çıkıyor bisikletim. Sonra almaya çalışıyorum polis ifade için otobüse alıyor. Bilinmeyen bir arazide yerde oturup çekirdek çiten polisin bizi çağırmasını beklerken, dışarıdan mavi takımlı biri silahla görünüyor. Ben hariç otobusdekilere ateş ediyor, polis arabaları kaçıyor. Ben kapı ağzında olduğum için yere düşüp kurtuluyorum sanırım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınız, kendi doğrularınızla sorunsuz giderken ailenizin müdahalesi dünyanızı karıştırmış ya da karıştıracak. Hayatınızı sabote edenler ve güvendiğiniz insanlar var. Ancak güvendikleriniz eğlenmelerine bakıyor, sizi çok da umursamıyorlar. Bir haberin sizi etkilemesinden endişe edeceksiniz çünkü müdahale sonrası kendi kontrolünüz dışına çıkabilirsiniz. Ait olduğunuz sosyal grup, işiniz ya da okulunuz söz konusu olacak. Neyse ki zarar görmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA