Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SİHİR YAPMAK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen purple
Sihirliydim, adaş 2 arkadaşımı almaya çalışan biri vardı onları kaybetmemek için koşturup sihir yapıyordum. Sonra internetten tanıdığım bir kız küçük bi toplulukta tarihi üniversite gibi bir yerdeydik kendi boyu kadar havaya yükseliyordu içinden bi şey geçiyodu ve yüzü taşa kazınıyodu. Sonra ben sınıftan çıkıp koridorda yürüyordum. 3 erkek vardı biri önde 2 si arkadaydı arkada duran ikisi beni birden bi sınıfa çekiyolardı sonunda uzun süre boşluğa düştm korkunç yüz gördüm dua ettim zorlauyandm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral boyuta ruhsal bir ziyaret yapmışsınız. Burası bir ara boyuttur ve hayaller anında tezahür eder. Uçarsınız, şekilden şekilde girersiniz ya da karşınızdakileri düşünce gücü ile o şekle sokarsınız. Konuşma yoktur ama başkalarını duyar ve anlarsınız. Burada aslında ruhun üzerinde, kap vazifesi gören geçirgen bir bedeniniz vardır ama bu bedenin formu esnektir, istenen şekle girer. Orası maddi bir alem olmadığından katı ve değişmez şekiller yoktur. Gördükleriniz ya kendi hayalleriniz ya da tanıdığınız başka ruhlara denk gelmişsiniz. Yaptığınız şey astral seyahattir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA