Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SİGARA İÇMEK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nitche
Merhaba sevgili kahin. Kıldığım hacet namazı neticesinde 10 dakika aralıklarla üç ayrı rüya gördüm.İlk rüyamda elimdeki çakmakla sigaramı yakıp püfür, püfür içtim. 2. Rüya bana gülmekte olan sevdiğim bir kişiyle karşılıklı otururken yılını15.05.2015 ya da 15.05.2016 hatırlamadığım bir tarih gördüm.3.rüyamda her ayrıntısı beyaz olan bir odadayım.kapı açılıyor ve sevdiğim kız gülerek kremalı bir pasta ile içeri giriyor. Benim için önemli, değerli vaktinizi ayırırsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınıza bir fikir gelecek ve bu fikir sizin keyiflenmenize neden olacak. Sevdiğiniz kişi ile ilgili rüyalar anılarla ya da bilinçaltınızla ilgili olabilirler. Tarih, geçmişe ait. Dolayısı ile o tarihlerde bu bayanı tanımış ya da ondan hoşlanmaya başlamış olabilirsiniz. Son rüya eğer haberci ise size bir sürpriz hazırlıyor olabilir. İstiare rüyaları ile ilgili yorumlarımı, arama bölümünü kullanarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA