Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞİFACILIK YAPMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Delinin1i
Merhaba rüyamda göl gibi deniZ gibi bir yerde uzunca bi iskele var onun ortasında bi yerdeyim yanımda bir kaç tane insan var biri hasta erkek ayaktayız hepimiz bunun dudağında dudak çevresinde böyle siğile benzer baloncuk yaralar var bana geliyo ki ben iyileştireyim bende okuyorum elimle de söküyorum yaralarını sokuluyor burda kesildi rüya bu aralar böyle görüyorum hep birilerinin üstüne okuyorum iyileşsin diye ne demek sizce
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı ruhlar dünyevi yaşamlarında pek çok kez şifacılık yaparlar. Bizler bir tek hayat yaşamıyoruz elbette. Yeniden bedenleniyoruz ama ruhlar ezeli. Belli ki şifacılıkla yoğrulmuş bir ruhunuz var. Ve acılı ruhları iyileştirmek gibi ilahi bir görev üstlenmişsiniz. Uyku esnasında ara boyuta, ruhlar alemine gideriz. Bizim gibi oraya seyahat yapan hasta ve acılı ruhlar vardır ve ayrıca o bölge yeni ölen ruhların alanıdır. Ve yeni ölenlerin ruhları çok acılıdırlar. Siz bunları iyi ediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA