Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEYTANLA KONUŞMAK

18.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melisa
Rüyamda biriyle konuşuyordum.Bu flört gibi bir konuşma restoranlarına gidip aynı zamanda alılveriş merkezi olan bölümüne gidip eve geliyorum.odada yanlızım yanıma ordan geldiğini söyleyen bir kadın geliyor.Yanıma oturup boynumdaki kolyeyi soruyor.Ayetel kursi kolyesi takıyorum ,onun elinde altın kolye morlaşıyor ve eriyip yamuluyor.Şeytan olduğunu anladığım anda ona ayetel kursi okuyorum ama doğru okuyamıyorum beni durduruyo ben okuyim diyo ama değiştirerek okuyo.Senin karnında melek var diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şeytanla konuşmak.. Korku içerikli rüyalar haberci olmazlar. Ancak sanırım sizin rüyanızda korku yok. Şeytan, korku hissetmediğimiz rüyalarda kötülüğü temsil eder. Negatif enerjiler sizi etkisi altına almaya çalışmış olmalı ama başaramamışlar. Karnınızdaki melek, ruhunuzdaki pozitif enerjiyi sembolize eder. Onu aşamamış olmalılar. Düşmanlarınız var mı? Biri sizi etkileyecek şeyler yapmaya çalışıyor olabilir. Ama merak etmeyin, doğal kalkanınız var, size dokunamazlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA