Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEYTANI GÖRMEK

27.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sancak
Merhaba rüyamda derin, karanlık ve geniş bir kuyu görüyorum içinde bir yaratık olduğu ben yüzünü seçemesem de şeytan olduğunu rüyamda anlamışım. çevresindekileri içine çektiğini bende endişe ile beklediğimi görüyorum.bu şeytandan kimse içine çektiği kimse kurtulamıyor.çok dehşet verici bir sahne idi.bana herhangi bir şey yapmadı fakat çok ürkdüğümü hissettim.yorumlarınızı rica ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi alemin dışındaki varlıklarla ilgili korkularınız var sanırım. Okuduklarınızdan, dinlediklerinizden etkileniyorsunuz. Oysa ki şeytan, bir varlık değil bir kavramdır. Kötülüğü temsil eder, hayatın karanlık yanı, enerjinin negatifidir. İnsan algıları kısıtlıdır, bu nedenle kutsal kitaplarda negatif ve pozitif enerjiler varlıklarmış gibi gösterilmiştir. Bu gördüğünüz bir bilinçaltı rüyası, neyse ki haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA