Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞEYTAN GÖRMEK

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mz994
Bir deredeyim suyu eskiden çokmuş ama bilek seviyesine inmiş yanımda iki kişi var bir adam ben uyuyacağım dedi yattı huzur içinde öldü adam iyi bir insanmış derede başı kesik caretta caretta ve derisi olmayan başı kesik yanmış gibi bir koyun vardı koyunla ölen adam iç içe geçiyor adam kapkara oluyor ve canlanıp şeytana dönüşüyor adamın karısı içinizden günahı çok olanlar birini seçecek diye bir şeyler söylüyor ve şeytan kanatlarını açıp üzerime geliyor uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şeytan, korku hissetmediyseniz kötülüğü temsil eder rüyada. Bu rüya kaderinizle ilgili. Bu dünyaya gelirken iyi ya da kötü rollerden kötüyü üstlenerek doğan bir adam size, günahlarınızın bedelini ödetmeye hazırlanıyor adeta. Bu kişi sizin kaderinize etki edecek. Aman dikkat edin. Vicdanınızı rahatsız edecek her tür eylemden uzak durun. Sizin günahlarınızı vicdanınız belirler. İlginç ve haberci bir rüya. İyi insan olun diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA