Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVMEDİĞİN BİRİ İLE YÜRÜMEK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyaz
Merhaba, rüyamda açık alanda doğada iş yerimden tanıdığım bir erkekle yanyana yürüyorum. İçimden bu kişiye gıcık olduğumu, kendini beğenmiş olduğunu düşünüyorum, fakat onun elinde büyük bir Kur'an-ı Kerim var ve bana okuyor. Ben de kendisine 112 ayetten oluşan bir surenin ilk ayetinin tefsini yapmaya başlıyorum ancak surenin adı ''İnönü Suresiymiş'' aklıma İsmet İnönü geliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu kişi ya bir sembol ya da kendisini temsil ediyor. Yolda yürümek bir süreci birlikte geçirmek anlamına gelir. Eğer bu kişi bir sembol ise, mesela onun adında ya da onun gibi hoşlanmadığınız türden birisi ile hayatınızın bir bölümünü geçirmek zorunda kalacaksınız demektir. Zaten biz en çok neyi istemezsek başımıza o gelir. Bu kişi inançlı biri, belki de sırf bu yüzden sizi cezbedecek, ondan çok şeyler öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA