Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYE AĞLAMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Acilyorum
Rüyamda bir kitap gördüm bi özelliği var sihirli kelimeyi söyleyince sana geçmişinden bir kesit gösteriyor ve orda geleceğin hakkında ipuçları veriyor. Rüyamda sihirli kelimeyi söyledim ve kitap beni çocukluğumda gittiğim yaz tatilinden bir kesit verdi. C şeklindeki kısa plaja kuşbakışı baktım. İpuçları ararken eski sevgilim kıyıya suyun içine oturmuş.Hiç konuşmuyor uzaklara bakıyor. Hemen yanına koştum. Kayboldu. Sonra hüngür hüngür ağlamaya başladım o kaybolunca.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçmişe gitmişsiniz ama gelecek hakkında ipucu almamışsınız. Çok yeni bir ayrılıksa yeniden birleşip yeniden onu kaybedebilirsiniz. Belki ipucu budur. Eski bir ayrılıksa sadece geçmişte sizin huzurunuzu bozan, sizi üzen bir konuyu görmüşsünüz demektir. Belki de çocukluğunudan beri ilk kez o zaman acıyla karşılaşmışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA