Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN ALDATMASI

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asena
Rüyamda erkek arkadaşımın başka kadına evlilik teklifi ettiğini gördüm. ve dedim ki beni 3 yıldır oyaladın bu kadına 2 ayda yüzük taktın dedim. sinirlendim koluna sıcak su döktüm arkasından soğuk su döktüm. fakat kadına aldığı yüzüğün taşları kırıldı çatladı. ama rüyamda hala beni sevdiğini gördüm. bu rüya ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir kıskançlık ve aldatılma korkusu rüyası. Merak etmeyin haberci değil. Siz sevgilinizle ilgili şüphelerinizi yüreğinizde biriktirmişsiniz ve bir türlü işin içinden çıkamadığınız sorular var ilişkinize dair. Biliyorsunuz ki ilişki için verdiğiniz emek asla onun başkasına gitmesine izin vermeyecek. Siz kandırılsanız bile evren sizi koruyacak. Bu içsel hissedişiniz doğrudur. Bırakın hayat bildiği gibi aksın, verilenlerin karşılığı mutlaka bir gün alınır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA