Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN AİLESİ İLE KONUŞMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serel Savaşer
Ben bu sene üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum ve sevgilim farklı şehirde okuyor o da beni bekliyor rüyamda da bunu sevgilimin babasıyla konuşuyordum sevgilimin babası ve annesi evleri yenilendiği için bizim evde kalıyorlardı bende sevgilimin babası ile bu durum üzerine sohbet ediyordum.Sevgilimin babası da daha çok çalışmam gerektiğini ve bizimle kaldıkları dönem boyunca beni zorlayacağını söyledi bunun üzerine sevgilimde babam zorlarsa fena beni de çok zorlamıştır diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babası değil ama sevginiz sizi motive edecek ve sınavda başarılı olmanızı sağlayacak. Zihninizin motivasyona ihtiyacı var; bilinçaltınız da sizi, en karşı konulamaz noktadan etkilemeye çalışıyor. Bu bir bilinçaltı rüyası ama sınav hazırlığınızı sevgilinize kavuşma hayali üzerine oturtursanız başarılı olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA