Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN AĞLAMASI

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emel
Rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm.Yaklaşık 2hafta önce gitmişti geri gelmiş rüyamda.Bana geldi dedi ki sana her şeyi anlatıcam.Bu arada beni başka birini sevdiği için reddetmişti.Tamam anlat dinlerim dedim.Anlattı sevdiği kızı onu nasıl sevdiğini falan şiir okudu bunları söylerken falan ağlıyordu.Normalde hiç duygusal biri değil ağlamaz falan ben sesini öyle duyunca ağladım.İnşallah mutlu olursunuz dedim bana kızın fotoğrafını gösterdi her şey bitti bu da sondu zaten dedi.Tam orda rüya bitti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki yaşadığı ilişki onu hayatı sorgulamaya itmiş. Ruhu sıkkın; diğer kadın onu etkilemiş ama şimdi onu istemediğini fark etmiş. Aslında soğuk görünen insanların ruhları sevgiye muhtaç olur. Herkesin bir sevgi dili var, o kadın sevdiğinizin sevgi dili ile yaklaşmış ona. Ama yakında ilişkisi bitecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA