Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİDEN AYRILMAK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Evamylee
Bu sıralar erkek arkadaşımla ilgili çok fazla rüya görüyorum Normal hayatta hiçbir sıkıntımız yok ama ben rüyalarımda resmen onunla boğuşuyorum. En son gördüğüm rüyada Erkek arkadaşım bana mesaj attı ayrılıyorum senden dedi bende görünce haliyle neden dedim. Oda çok sıkıldım artık yeter bu kadar falan dedi. Sonra bana sıfır yazdı. Bende sıfır yazdığını görünce dedim ki aynen beni her yerden engelle numaramı falan da engelle ki sana ulaşamıyım yapmadığın şey değil dedim. Sonra da rüyadan uyandm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli benzer içerikli rüyalar gördüğünüze göre bu rüyalar haberci olamaz. Ancak sizin bilinçaltınızdan bilgiler veriyor bize. Siz bu erkekle ilgili kaygılar duymaya başlamışsınız. Kendinize ifade edemeseniz bile kuşkularınız var. Bu kuşkularla ilişkiye ağır enerjiler yüklüyorsunuz. Bu durum ayrılığa neden olabilir. Ayrılmak istemiyorsanız rüyaları erkek arkadaşınıza anlatarak üzerinde konuşmaya çalışın. Bu şekilde enerjiyi boşaltırsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA