Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ KISKANMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Doğuş
Rüyamda bi yoldan tam karşıya geçerken karşı tarafta sevdiğim kadına asılan kişiyi görüyorum tam ona doğru koşup ona vuracakken sakat kardeşi birden beni çağırıyor onunla görüştüğüm sıra abisi bana gülümsüyor o sırada sevdiğim kızla o adak karşı karşıya kalıyor birden askeriye arabasının içine biniyorum sevdiğim kızın kolundan tutup içeri alıyorum ona sıkıca sarılıyorum sonra beni dövmek istiyorlar koluma bıçak saplanıyor her tarafım kan oluyor bi adam bana sarılıp beni kurtardigini soyluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinsiyetiniz, gerçek adınız ve e postanız bir kadın olduğunuzu gösteriyor. Ancak sanırım bir erkeğin rüyası bu. Bu bir bilinçaltı rüyası. Sevgilinizin başkaları tarafından beğenilmesini ve elde edilmesini istemiyor, onu kıskanıyor, elinizden gitmesinden korkuyorsunuz. Sizi engelleyen bir acıma duygunuz var. Tabi eğer asılan kişinin gerçekten de özürlü bir kardeşi yoksa. Eğer asılan kişi ve kardeşi gerçekten varlarsa ona ulaşmanızı engelleyen kişi de engelli olan kardeştir. Güvendiğiniz insanlar var, size destek olabilirler, biliyorsunuz. Ancak bu yeterli değil. Karşınızdaki insanlar güçlü, üstelik adım atmanız durumunda sevdiğiniz kızla tamamen ayrılma riskiniz de var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA