Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVDİĞİN KIZIN AİLESİ TARAFINDAN KABUL GÖRMEMEK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut dünyası
Gercek görüştüğüm konustuğum bir kız evlerinin oraya gittim 4 katlı yeşilimsi bir bina en altta eczaneleri vardı kız doktormuş gercekte öğretmen ilk kızın tanıdıkları beni gördü ve begenmedi ben biraz uzaklastım baska kızlar vardı evin etrafında onlarla muhabbet ettim tabi kızı bekliyorum ailesinden çekiniyo kendi de görüşmek istiyo tabi bir daha dışarı cıktıgında yanasıyorum konusucam bu sefer babası cıkıyor oda beni begenmıyor kızı içeri alıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkularınızla ilgili bir rüya bu; eğitiminiz ya da sosyal konumunuz nedeniyle kabul görmemekten korkuyorsunuz. Eczane, o evdeki ailenin sizin derdinize derman olacağını düşünmenizin sembolü. Kızın doktor olaması da benzer bir şeyi simgeliyor olabilir. Ya da onu kendinizden çok yüksek gördüğünüz için böyle sembolize etmiştir bilinçaltınız. Aslında ulaşılmaz görüyorsunuz o kızı ama azminiz var ve direneceksiniz. Bence sebat edin ve çabalayın; mutlaka sonuç alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA