Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞELALEDE OLMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Defne Işık
Rüyamda annem ile evimizin yakınında bir sahile gitmişiz ama orası yakın olmasına rağmen daha önce gitmemişiz, Neden gelmedik oysa çok güzelmiş diyoruz. Kocaman bir şelale var ve havuz gibi bir alana akıyor, suyun içerisinde yüzen insanlar, şelaleden aşağı kendini bırakanlar var ben suyun içerisindeyim Üzerimize geliyor gibiler ama hiç çarpışmıyoruz. Şelalenin altında,eski kadim bir kralın ismi anıta yazılmış,bir amblem de var. Benim ismim soyadım ile aynı, annem ve babamla bakıp şaşırdık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygularınızın coşacağı, kendinizi heyecanlı ve çok ümitli hissedeceğiniz bir gelişme olacak. Bu durum ailenize de yansıyacak ya da ailecek böyle hissedeceksiniz. Başkaları da var, sizinle aynı durumdalar ama sanki gelişmeler size özel. Bu rüya bir başvuru, bir sınav sonucu, bir seçim aşamasındaki biri için heyecan verici gelişmeleri ve elde edilecek harika bir sonucu temsil eder. Adınızın yazılı olması bir çok kişi arasından sizin bu şansı elde edeceğinizi söylüyor çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA