Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞELALE GÖRMEK

21.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Poyraz
Merhabalar Rüyamda babam ve amcamla birlikte ormanda şelale kenarındaydık.Babam sudan birşeyler çıkartıp satmak gibi şeyler konuşuyordu ama büyük paralar bahsediliyodu. Sonra ordaki sandalyelere oturduk oradan bi kadın bize patates fırlattı ama patates yerden yuvarlanarak suya düştü bize değmedi sonra suya baktım 2 tane yılan gördüm birbirleriyle kavga ediyorlardı babam bakma korkarsın dedi bende yine yerime oturdum. Cevaplarsanız teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın coşkularını kabartacak heyecanlı maddi gelişmeler var. Aslında havadan gelecek bir kısmeti heyecanı yüzünden kaybedecek hem de vergilendirilmiş tertemiz kısmet olacak bu. Boşa gidecek çünkü o başka bir işin peşinde olacak. Oysa ki heyecanlandığı iş zor; çok fazla rakip var ve rakipler zaten savaş içinde. Ona oradan bir kısmet gelmez. Kendisine rüyanızı ve yorumunu anlatın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA