Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞELALE GÖRMEK

01.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Balbaşaran
Merhabalar umarım rüyamı yorumlarsanız.Şimdiden çok teşekkürler Rüyamda bir akarsuyun yanındayım büyük bir kanaldan akan bir akarsu berrak ve temizdi.Buralar nasıl değişmiş diyorum arazimin olduğu yere benzetiyorum biraz geride mezarlık vardı.suyun kaynağına gitmek istiyorum.asansörle yukarıya çıkıyorum.Su orda şelale olmuş akıyordu.etrafı yemyeşildi ve manavlar vardı.manavlarda marullar vardı bir sürü marul.manavlar bana kuru soğan vermek istiyorlardı.Bende bakıyordum ama almıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinizde, coşku ile yaşayacağınız, duygularınızın kabaracağı, bereketli ve verimli bir sürece giriyorsunuz. Araziniz ya da yatırımlarınız değerlenebilir. Ancak dikkat edin, sizin bu durumunuzdan faydalanmak ve sizi üzmek isteyenler olacak. Neyse ki soğanı almamışsınız. Demek ki buna izin vermeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA