Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SEÇİM YAPMAK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pasa
Rüyamda eski sevgilimin şuan konuştuğu kızla kavga ettim.Ardından eski sevgilimi gördüm ve çok üzgündü kız başka biriyle konuşuyormuş diye ama bi yandan bendende destek alma amçlı benimle konuşuyodu hatta onu öptüm bile sonra bi anda çıktı ve bir köprünün üstünde gördüm onu sağında 3 adet kutu vardı 2 sinde o kızı seçtiği birinde ise beni seçtiğini, eğer kendim olan kutuyu seçersem atlamayacağını söylediler ben önce ortadaki kutuyu seçtim ardından eski sevgilime yakın olanı.Sonucu göremedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki eski sevgilinizin ilişkisi bozulacak. Size yeniden yaklaşabilir ama onun hayatında büyük bir değişim söz konusu. Cümleleri tam anlayamadım ama sanırım 2 kutu şimdiki sevgilisine ait ve biri de size. Sizin şansınız daha az gibi görünüyor. Ama doğru adım atarsanız hem size dönecek hem de hayatı kurtulacak. Eğer siz yanlış adım atarsanız o kızla olmaya devam edecek ve hayatı kararacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA