Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEBZELERİ KİRLİ SUYA DÜŞÜRMEK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cavidan
Rūyamda uzun zamandır görnediğim kardeşimle kızı bana gelmíşler kız 18 yaşında ama ben kızı, küçük kız çocuğu görūyorum ev,benim değil ama rüyada benimmiş kardeşim ben eşim, oturuyoruz küçük kız bakıyorum, bir kabın içinde karnabahar ,havuç ,yeşil domates doldurmuş kab, su dolu doğramaya çalışıyor kabı,devirdi hepsi yere dökūldū içimden bu kız ne çok biliyor dedim eşim, dediki bana sen,doğra sebzeleri aldım çeşmeye getirdim çeşmede bahçedeymiş çeşmenin altında yalak vardı suyu,kirliydi bende sebzeleri yıkarken bu kirli suya döktüm o aradada tavada yaşil biber kavuruyorum, bir tūrlū yemek hazırlayamıyorum kardeşimin kızı, tuvalete gidiyor çok kusuyor tuvaleti batırıyor doktora getirelim diyorum kardeşim biraz açıldı diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz bir parayı yanlış değerlendirmiş ya da heba etmiş. Ona kızıyorsunuz ama benzeri sizin de başınıza gelecek. Aranız bu yüzden açılabilir. Kırgınlıklar, kötü sözler can sıkıcı olabilir. Ama en çok da siz söyleneceksiniz. O da içindekileri ortaya dökecek siz başlayınca. Aman dikkat edin; bu rüya kalıcı küslükler konusunda uyarıcıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA