Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAVAŞMAKTAN YORULMAK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 73815
Orduda tek bayan olrk savşyor ve düşmnları öldrüyorz çok yorulduğm için düşmnlarn arasna girp ölü takldi Yapıyorm Komutanm gelip ölülri kontrol edyor ölmediğmi anlıynca artk çok yoruldm ve savaşmak istemyorm o nedenle ölü takldi yaptm diyorm bi yere götürüyo beni Sağ ve sol tarafmda komutan tam karşımdada şimdi çalışmş olduğm şirketn patronu var Patronm komutna beni anlatıyo komutna soruyom benmi anlatıyo evet bze senden bahsedyo bende patrona artık benimle konuşucaksın ismim şila diyom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçli halde başarılı, dingin, hevesli biri olmalısınız. İşinizde başarılı olabilirsiniz. Ancak ruhsal alanda yorgunsunuz. Tek kadın savaşçı olmak büyük zorlukları atlatmak anlamına gelir. Ruhunuz uzun bir yolculuk yapmış, artık savaşmak istemiyor. Komutanlar ilahi rehberlerinizdir. Sizi, yönlendiren, teşvik eden, koruyan. Ancak artık onlara ihtiyacınız yok, ruhunuz olgunlaşmış, deneyim sahibi olmuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA