Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SARIMSAK ÇİĞNEMEK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zzz
Okul sırasında iş arkadaşımla oturuyorum,fazla yanaşma ileri git diyorum bu bakıyorum ki kapalı olan bu arkadaşım saçlarının arkasını kazimis,saçları kısa,ben kestim diyor,tepesi siyah altı açık sarı,başka bir arkadaşımla yine sırada oturuyorum,hiç sesi çıkmıyor,o arada ben ağzıma çiğ sarımsak atıp cigniyorum,kokmaz bu diyorum,yönetici olan iki kişi beden bu yazıyı yazmadın boş biraktin diyor,oğlum yazacakti orayı diyorum bi bakıyorum tükenmez kalemle o boşluk yazılmış.Sonra otobüste görüyorum.baska bir diğer iş arkadaşım dışarda yetişmeye çalışıyor olmuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşiniz için zor zamanlar ya da zor zamanları içeren tecrübeler yaşamışsınız. Radikal kararlar vermek yerine ılımlı davranmışsınız ve şimdi de bunun getirilerini yaşayacaksınız. Yeni bir ekibe katılabilirsiniz ve iş çevrenizin size yetişemeyeceği bir konuma gelebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA