Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SANCI ÇEKMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kırmızı Taç
Rüyamda dargın olduğum annemi oturduğu evinin karşısında eski bir sandalye üstünde oturmuş bağırsaklarından şiddetli sancı çekiyordu. Dargın olduğum iki kız kardeşim annemin yanına geldi. Ben o sırada annemin evinden onlara bakıyordum. Onlar gittikten sonra annemin yanına gittim. Önce benimle konuşmadı. Onların sözlerine uyarsan beni bir daha göremeyeceğni söyledim. Bunu söyledikten sonra benimle konuştu. O sırada en yakın komşusu yanındaydı. Karşıya baktığımda eşim de annemin evindeydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri .. Anneniz sıkıntılı zamanlar yaşıyor. Bağırsak sancıları, bazı sorunlardan kurtulamamayı temsil eder. Ruhun üzerine yaşışan ve salınamayan ağır negatif enerjiler bağırsakları vurur. Kız kardeşleriniz annenizi daha da fazla sıkıyor olabilirler. Eşiniz annenize hak veriyor ya da hak verecek gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA