Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SALINCAKTA SALLANMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ulusal
Ablam hamile birden sancısı geliyor ve suyu gelmeye başlıyor yanına gidiyoruz hastaneye götürüyoruz doğum yapıyor küçüklükte dursun amcamız var evine gidiyoruz hasta var ve başında paralar var kağıt ve bozuk paralar.Ben bozuk para koymıyım ayıp olur diye vermiyorum.Bahçeye iniyorum salıncak var sallanmaya başlıyorum başımı kaldırdığımda tahtalar var ve üstü hep kaplumbağa ile dolu 1 tane bukelemun görüyorum.Üzerime bir şey yaparlar diye korkuyorum kalkıyorum bir sürü mor siyah dutlar vr yemiyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada salıncakta sallanmak..Ablanız bir sıkıntıdan kurtulacak hem de tez zamanda. Eskiyle ilgili konular gündeme gelecek sonrasında. Belki miras meselesi ya da hisseli mallar söz konusu olabilir. Bazı mülklerle ilgili hayaller kurulacak ama sizi ilgilendirmiyor bunlar. Siz bunalımlı bir dönemdesiniz. Biraz çevrenize adapte olmaya ve hayatınızı güzel yaşamaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA