Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SALDIRIYA UĞRAMAK

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seda
Arkadaşım gelmişti kendisi erkek benle bayramlaştı bana para verdi dediki bunu bayram harçlığı olarak babaannem vermemi istedi bende aldım parayı dedim gezelimmi tamam dedi ben hazırlandım ve sokakta gezmeye başladık babasını gordum o babasiyla bayramlaştı bende bayramlaştım parka gidecektik bir tane dindar adam sen niye açık giyinip bir erkekle geziyorsun diye hem beni hemde arkadaşımı dövmeye başladı eve kaçtım evimde bana adam bıçakla saldırdı anneme birşey söyledi oda bıçakla bana saldırdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İlişkiler konusunda ağır çevresel baskılar ya da tehditler yaşıyor olmalısınız. Oysaki sadece söz verdiğiniz ya da söz aldığınız için bazı görüşmeler yapmak zorundasınız. Önümüzdeki günlerde bunun kaygısını yaşayabilirsiniz. Niyetiniz iyi ama çevreniz nasıl karşılayacak? Bu arada erkek arkadaşınız sadece bir sembol. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA