Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇLARIN DÜZELMESİ

22.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyamm
Rüyamda umreye gidiyoruz.orda ilk gittiğimiz yerde karşılıklı çok güzel camii oluyor.akşam böyle ışıkları yanıyor ama çok güzel büyük daha önce hiç görmedim böyle güzel camii diyorum.fotoğraf çektirelim diyorum burası çok güzel diyorum. fotoğraf makinesi arıyorum. sonra başka yerleri görmeye gitcez oluyo.sonra odaya giriyorum sarı bir tarak saçımı tarıyorum sacım dümdüz oluyo. sonra saçım sarıya dönüşüyo boya yapan tarak oluyo.hemen yıkıyorum saçım yanmış,boyadan kopuyo birparça.yorumlayabilirm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ümre ile ilgili hayaller kurmuş olmalısınız. Güzel ve başka yerde benzeri olmayan şeyler göreceğinize inanıyorsunuz; size öyle anlatmışlar sanırım. Saçınızı taramanız bir anda hayatınızdaki sorunların düzeleceğini haber veriyor. Ayrıca yaşamınızda, bakış açınızda da önemli değişilikler olacak. Saçlarınızın yanması da sarı saçla ilgili kaygıların bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA