Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇIN GÖZÜKMESİ

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duygu.d.b
Rüyamda cematle camiye gidiyoruz. Caminin içinde erkek bayan karışık namaz kılıyoruz. Ama ben başörtüm açılıp durunca kılamıyorum ve farkedilmesin diye eğilip kalkıyorum herkesle beraber. Sonra bunu farkeden amcalar beni ayıplıyor o anda laf söylüyorlar. Ben utanıyorum ama konuşmuyorum cevap vermiyorum ve devam ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. İnançlarınızda başkalarının etkisi var. Kendi içinizde yaşadığınız şeyler dışında elalem ne der modundasınız. Bu rüya bunun bir yansıması. İnancı kendi içinizde yaşamayı öğrenmelisiniz. Şekilcilik islamiyetin içinde yer almaz aslında. İnsanlar kendilerine göre çekip çeviriyorlar ve özellikle de kadınları, inançlarla baskılamaya çalışıyorlar. Daha fazla okumalısınız ve hatta dini kitabınızı bir kaç değişik tercüme ile okumaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA