Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇI MOR RENGE BOYATMAK

11.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karmaşık
Umarım yorumlarsınız. Bir tanıdık rüyasında beni görmüş.Onun evinin önündeymişiz,bu tanıdık benim hamile olduğumu öğreniyormuş.Ve saçlarım patlıcan moru renkteymiş,biraz da kısalmış.Tanıdık bana "senin saçın normalde böylemiydi, hamilesin saçını niye boyattın" demiş.Benim karşımda rahmetli annem duruyormuş,ve annem tanıdığıma dönüp "kızımın saçı eskidende öyleydi" demiş.Rahmetli annemin saçı da benimkiyle aynı model ve renkteymiş. Yani patlıcan moruymuş. Annem 15 sene evvel öldü. ...?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Saçı mor renge boyatmak.. Mor renk asaleti, gücü ve bilgeliği simgeler. Hamile olmanız bazı şeylere katlandığınızı ama sonuç beklentisi içinde olduğunuzu söylüyor bize. Yani, asil bir ruh hali ile, sabır, güç ve inanç ile beklentiye gireceğiniz bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bunları dışarı belli etmeyeceksiniz, sadece sizin ne kadar güçlü ve bilge olduğunuzu düşünecekler. İşin iç yüzünü sadece ilahi güçler bilecek ve bir de siz içsel olarak hissedeceksiniz. Bu sürecin sonunda çok güzel yaşam koşulları sizi bekliyor olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA