Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SAÇ KESMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zeyyy
Merhaba rüyamda tanıdık bir adamı gördüm.ama yalnızca eğitim aldiğim kurstaki eğitmenlerden biriydi. yakın olmadığım biri yani. rüyamda beraber bir berbere girdik. koltuga oturdu boynuna örtü taktı ve saçlarını kesmemi istediğini farkettim.hiç konuşmadık.ben afalladım. yavaşça saçlarına dokundum.yumusak görünüyolardı ama sertti.yanlış yapmaktan korktum.kendımı geri çektim bana sinirli baktı ve berber geldi.ben dısarda beklemeye basladım üzülmüştüm ve bana kırılmasından korkmuştum. teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adam ya da onun temsil ettiği biri (aynı kurumda çalışan, aynı ismi taşıyan ya da aynı işi yapan birini sembolize ediyor olabilir) sizden yolla ilgili bir işine çare bulmanızı isteyecek. Bir olayı sonlandırma konusunda ona yardım etmeniz lazım. Ama siz bunu yapabilecek güçte görmeyeceksiniz kendinizi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA