Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN RAHATSIZ ETMESİ

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İpek naz karaca
Rüyamda bir evdeyim evin sahibin kızları ölmüş beni almışlar eve kızın ruhu beni rahatsız etmeye çalışıyor kapıları kitliyoe dua ediyorum alt komşuyla karşı komşuya söylüuorum onlar yanlarına alıyolar beni evde dualar ediyorum sonra beni yalancılıkla itam ediyolar sonra ispatlıyorum karşı komşu beni oğluyla evlendirmeye çalışıyor bu arada karşı komşum ve beni evine alan kişiler çok popüler değil ama ünlü isimler en son evlilik hazırlığında uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta, yeni ölen birinin hayallerinin arasına çıkmışsınız. Mekanlar ve insanların yabancı olduğu rüyalar genellikle bu şekilde gerçekleşir. Üstelik bu rüyalarda ruhlar, acılar, sıkıntılar vardır. Muhtemelen rüyanın devamında yaşadıklarınız da kızın ölmeden önceki yaşadıkları ile ilgilidir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut hakkında daha geniş bilgi sahibi olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA