Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PORTAKAL SUYU ATMAK.

21.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
Bugün rüyamda görümcemin evinde 26 yaşındaki kızı ile portakal sıkıyorum.patlamış mısırlarda var.sonra görümcemin kızı bişeye sinirleniyor elindeki eldivenleri çıkarıp camı açıp bardaklardaki portakal sularını dışardaki adamların üstüne atıyor.adamlar eve gelip kızıyor.lavabonun yanındaki çıkardığı eldivenleri alıyorum eldivenler beyaz ve pembe renkte plastik eldiven.elektrik gidiyor ben düğmeye basıp açıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri . Görümcenizin kızı sinirlendiğinde etrafa sirke saçıyor sanırım. Ya da yakında gelişecek olaylarda bu şekilde bir tavır sergileyecek. Bu durum onun çevresi ile geçinememesine yol açıyor olmalı. Bu sorun büyüyecek ve siz bu bayana yardım etmeye çalışacaksınız. Pembe ve beyaz eldivenler hem çok hızlı gelişecek hem de duygusal olarak yaralayıcı olacak problemleri temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA