Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA PORTAKAL ALMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Balbaşaran
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim.Rüyamda bir markete gidiyorum gazete almak için.gazetede üniversite sınav soruları açıklanmış bakıp buluyorum gazeteyi 1 lira bozuk para verip gazeteyi alıyorumüniversiteyi çoktan bitirdim sonra manav bölümüne geçiyorum bana portakal ikram ediyorlar.Çok güzeldi tadı.bunlarda alayım diyorum bir kaç tane seçiyor manav.portakallar çok büyüktü.fiyatını sordum 20 lira dedi.biraz pahalı ama portakallar bal gibi deyip yinede alıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gazete haberdir. Sınav sonucu hayattaki başarıları ya da başarısızlıkları temsil eder. İşinizle ilgili bazı haberler sizi bu konuyu düşünmeye sevk edecek. Ancak portakal almanız ve onun da tatlı olması sonuçların çok güzel olacağını haber veriyor. Bu sonucu elde etmek için bir çok ödün vermişsiniz ama başarı sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA