Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA POLİSTEN KAÇMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen doruk3434
Sa rüyamda 3 kişi ile cinayet işlemişim ama net olarakta adam öldürdüğümü hatırlamıyorum sadece polisten kaçıyorum elimde 2 tane bıçak var onları atmak için bir okulun bahçesinde okulun duvarına doğru yüksek bir merdiven var o merdivene çıkan bir sürü insanda var bende onlarla beraber çıkıp 2 bıçaktan bir tanesini okulun bahçesine atıyorum bir öğrencinin yanına düşüyor ..sonra merdiveni sallayıp dengesini kaybettirip aşağıya iniyorum uzaklaşıyorum mahalleme evime gitmek isterken bakıyorum polis
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Otorite konumundaki insanlara karşı tepkilisiniz. Önümüzdeki günlerde başkalarına uyup radikal bir karar vereceksiniz ama bunu sizi yönetmeye çalışanlardan saklayacaksınız. Okuyorsanız bu grup okulunuzdan arkadaşlarınız olabilir. Çalışıyorsanız iş hayatınızdaki insanlarla ilgili bir birlikte harekete geçme durumu olabilir. Bu hareket üç kişinin toplumsal hayatınızdan çıkartılması ile ilgili olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA