Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PLUTONU GÖRMEK

19.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen carpe diem
İyi günler.Rüyamda camı açıyorum,güneş tutulması oluyormuş böyle şehrin üstüne karanlık çökmüş.Güneşin yanında gökyüzünde tutulan bir şey daha var.Arkadaşıma soruyorum bu nedir diye,ay ve güneş birlikte tutulacaktı odur diyor.fakat masmavi,bu ay değil pluton diyorum.Ve onun önündeki bulutlar kayboluyor,pluton güneşin 10 katı büyük.3 ay daha görünecekmiş.şaşkınlıkla elimi uzatıyorum göğe ve plutonu sol elime alıyorum çok güzel ve parlıyor,çok etkilendim,tesekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pluton, başlangıçların ve dolayısıyla bitişlerin gezegenidir. Hayatınızda bir devrin bitip, yenisinin başlayacağını haber verir. Bazen bu bitişler sarsıcı olabilir ama yenisi için eskiyi söküp atmak gerekiyordur, başka çare yoktur. Bazen bitişler için gizlenen gerçeklerin ortaya çıkması gerekir. Pluton saklanan gerçekleri de temsil eder. Bu rüyadaki güneş tutulması da karanlık ama kısa bir süreci temsil ediyor. Sonrasında bulutlar dağılacak ve hayatınızda yenilikler olacak. Parlayan pluto, değişimin iyi olacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA